فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

درباره نویسنده

مطالب مشابه

2 نظر

 1. 1

  یک علاقمند

  هیچ دلیل علمی برای این حرفتان که یک ادعا هست ، مطرح نکردید . علمی ترین کلمه ای هم که بکار بردید کلمه ” سلول ” هست . این استدلال های بی پایه و این نوع تصورات زیرخاکی باعث شده است که طب سنتی ایرانی پیشرفت نداشته و درهمان پستوهای عطاری های قدیمی باقی بماند . طب سنتی چینی و شرقی را با ما مقایسه کنید و کمی با علم روز خودتان را مطابقت دهید .
  متشکرم

 2. 2

  مدیر سایت

  سلام.
  احتمالا منظور شما از علمی بودن , مطابقت مفاهیم طب سنتی با استانداردهای پژوهشی طب رایج است.

  در این صورت شما هیچ دلیل علمی برای توجیه شوک الکتریکی به بیماران شیزوفرنی ندارید, چون آن را طی تجربه ی شکنجه ی زندانیان آموختید.

  هیچ دلیل علمی برای مکانیسم اثر کربنات لیتیم روی افسردگی بای پولار ندارید چون آن را هم طی حادثه ی اکتشافی وارد سیستم درمانی کردید.

  برادر یا خواهر گرامی . پزشکی پر است از این حرفهای من درآوردی و پراست از ناامید کردن مردم بخاطر عدم شناخت صحیح از مفهوم اخلاط.

  بسیاری از بیماریها امروزه در طب رایج فقط علامت درمانی میشوند و علل آن را یا به ویروس نسبت میدهند یا به اعصاب و استرس , یا ایدیوپاتیک, یا اتو ایمیون و… که هیچکدام درمان مخصوصی ندارند.
  متاسفانه آمار این جور تشخیصها هم بسیار زیاد است.

  اما همان روشی که شما آن را غیر علمی میخوانید, امروز با روسفیدی در درمان ناباروری ۱۸ ساله که به تمام روشهای درمانی و فوق تخصصی شما جواب نداده بود, موفق گردیده , اکنون صاحب فرزند هستند. با همین پرهیز از آب و بلغم و سردی.
  بیمار دامغانی که ۱۶ سال از کمر به پائین فلج بوده و تحت تدابیر بزرگترین فوق تخصص های شما در مشهد و تهران و … فقط سهمش از زندگی ویلچر بود و بی اختیاری ادرار و مدفوع و پوشک…
  اکنون با همین روشهایی که شما غیر علمی میخوانید در جلوی دیدگان مردم دامغان به آرامی راه میرود و بدون پوشک زندگی میکند.
  علم تجربی در تشخیص تئوری مزاج, قاصر است .چون تا تجربه و آزمایش نکند درکی ندارد…
  این نگاه ماتریالیستی به بدن انسان در حوزه ی طب رایج , محصول تفکر غرب است.
  و کلیه ی فرا ماده ها را غیر علمی میخواند….

  لکم دینکم ولی الدین.

نظرات بسته شده اند